Tellimisinfo

Tellimine

Tooteid on võimalik tellida e-poest või telefoni teel helistades tööpäevadel kella 9.00 kuni 17.00 numbrile 666 5060.

Tellitud tooted toob meie kuller hiljemalt 7 päeva jooksul soovitud kohta Tallinnas (tsoon 1) ja Pärnus (tsoon 2). Kauba kättetoimetamise aja täpsustamiseks võtame teiega hiljemalt 1 tööpäeva jooksul ühendust. Transporditasu sisaldub kauba maksumuses. 

Tooteid on võimalik tellida ka teistesse Eesti paikadesse (tsoon 3). Sellisel juhul lisandub kauba hinnale kliendi poolt valitava kullerfirma transporditasu. Kättetoimetamise aeg sõltub kullerfirma tingimustest.  

  • Tsoon 1: Tallinn ja selle lähiümbrus kuni 25 km.
  • Tsoon 2: Pärnu ja selle lähiümbrus kuni 25 km.
  • Tsoon 3: ülejäänud Eesti piirkonnad.

Tasumine

Kauba eest on võimalik tasuda sularahas meie kullerile kauba kättesaamisel või pangaülekandega, kui kaup toimetatakse tsooni 1 või tsooni 2.

Toodete tellimisel teistesse Eesti paikadesse (tsoon 3) toimub tasumine pangaülekandega.

Tagastamine

Kui mõni tellitud toode ei vasta teie ootustele, võite selle tagastada või vahetada 14 päeva jooksul toote vastuvõtmisest. Mittesobivast tootest palume meid teavitada telefonitsi 5149039 või e-kirja (info@nord.com.ee) teel.

Mittesobiv toode on teil võimalik tagastada meie kulleriga. Tagastatav kaup peab olema originaalpakendis. Toote eest tagastatava summa annab teile meie kuller kauba tagastamisel sularahas.