Firmast

Greentech Nordic OÜ on müügifirma, mis pakub otsemüügimeetodil majapidamistooteid. Tootevalikusse kuuluvad kõrgekvaliteedilised puhastusained ja -tarvikud.

Müüme puhastusainete sarja Nord. Nord pesuained on toodetud Rootsis. Nord pesupulbrid ja -geelid ei sisalda fosfaati ega tseoliiti. Nord tooted vastavad Rootsis kehtivatele kõrgetele kvaliteedi-ja keskkonnanõuetele.

Pakume puhastusvahendeid Smart Rootsist. Tootevalikusse kuuluvad mikrofiiberlapid, koristusvahendid ja spa-tooted. Mitmed tooted kannavad ökomärgist Nordic Ecolabel.

Meie klientideks on lastega pered ja inimesed, kes hindavad kõrgelt oma vaba aega ja soovivad, et majapidamiskaubad neile koju kätte tuuakse. Kutsume seda „kojukätte“ mugavusteenuseks.

Selline tarbijakäitumine on ajendanud meid pakkuma pesuaineid kontsentreeritud kujul ja suuremates pakendites. Heaks näiteks on kontsentreeritud (kompakt-) pesupulber, mida kulub pesemisel kordades vähem tavapesupulbriga võrreldes.

Paljud inimesed kannatavad erinevate allergiate käes ja seepärast on meie tootevalikus spetsiaalne pesupulber, mis on mõeldud tundliku nahaga lastele, täiskasvanutele ja allergikuteleNord Sensitive.

Kokkuvõtteks võib öelda, et säästu ja mugavust loobki see, kui osta kontsentreeritud pesuaineid suuremas koguses (3 või 5 liitrit) ja lasta need koju tuua:      

  • esiteks – sellest kogusest jätkub pooleks kuni üheks aastaks;
  • teiseks – ühe pesukorra hind tuleb soodsalt kätte;
  • kolmandaks – on teadmine, et uus kogus tuuakse mugavalt õigel ajal kohale.

 Oleme tänulikud igasuguse tagasiside eest. Ainult nii saame pakkuda Teile parimat kaupa ja teenust.

 

Meiega säästate aega ja raha,

Teie Greentech Nordic